• Oliveri Vilo Pull Out Goose Neck Mixer Tap Nickel VT2400-BN
    Add to Wishlist
    Up to 6 months interest free with Zip Money
    Colours: Brushed Nickel
    Overview
    Energy-Saving Cold Start
    Pull-Out Gooseneck for Everyday Use
    Model Number
    VT2400-BN
    Height (mm)
    480 mm
    Width (mm)
    400 mm
    Depth (mm)
    254 mm