• Oliveri Vilo Pull Out Goose Neck Mixer Tap Bronze VT2400-AB
    Add to Wishlist
    Up to 6 months interest free with Zip Money
    Colours: Antique Bronze
    Overview
    Energy-Saving Cold Start
    Lead-Free Certified Construction
    Pull-out convenience
    Italian craftsmanship
    Specifications & manuals
    key Specifications
    Brand
    Oliveri
    Model Number
    VT2400-AB
    Height (mm)
    480 mm
    Width (mm)
    400 mm
    Depth (mm)
    254 mm