• Oliveri Vilo Pull Out Goose Neck Mixer Tap Chrome VT2400-CR
    Add to Wishlist
    Up to 6 months interest free with Zip Money
    Colours: Chrome
    Overview
    Pull-out convenience
    Model Number
    VT2400-CR
    Height (mm)
    480 mm
    Width (mm)
    400 mm
    Depth (mm)
    254 mm