• Mitsubishi Electric 3.5kw Reverse Cycle Split System Air Conditioner MSZAP35VGKIT
    Add to Wishlist
    Up to 6 months interest free with Zip Money
    • Overview
    • Specifications & manuals
    • Reviews
    Brand
    Mitsubishi Electric
    Model Number
    MSZAP35VGKIT
    Height (mm)
    299 mm
    Width (mm)
    798 mm
    Depth (mm)
    219 mm
    Weight (kg)
    10.5 kg
    Finish Colour
    White
    Outdoor Unit - H x W x D
    550 x 800 x 285
    Reverse Cycle
    Heating Capacity
    3.7 kW
    Cooling Capacity
    3.5 kW