• KingsBottle 9 Bottle Offset Peg Metal Rail Wall-Mounted Wine Rack RAIL0342-WPH03MBK
    Add to Wishlist
    Capacity: 9 Bottle
    Brand
    KingsBottle
    Model Number
    RAIL0342-WPH03MBK
    Height (mm)
    342 mm
    Width (mm)
    190 mm
    Depth (mm)
    286 mm