• KingsBottle 18 Bottle Offset Peg Metal Rail Wall-Mounted Wine Rack RAIL0684-WPH03MBK
    Model Number
    RAIL0684-WPH03MBK
    Height (mm)
    684 mm
    Width (mm)
    190 mm
    Depth (mm)
    286 mm