• KingsBottle 12 Bottle Offset Peg Metal Rail Wall-Mounted Wine Rack RAIL0684-WPH02MBK
    Model Number
    RAIL0684-WPH02MBK
    Height (mm)
    684 mm
    Width (mm)
    190 mm
    Depth (mm)
    191 mm