• Artusi 8kg/4.5kg Washer Dryer Combo AWD845W1
    Add to Wishlist
    Up to 6 months interest free with Zip Money
    Overview
    Convenient All-in-One Design
    15 Versatile Wash Programs
    Energy & Water Efficient
    Advanced Safety Features
    Specifications & manuals
    key Specifications
    Brand
    Artusi
    Model Number
    AWD845W/1
    Height (mm)
    845 mm
    Width (mm)
    596 mm
    Depth (mm)
    562 mm